SK / EN
OTVÁRACIE HODINY
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

Výstava NEW WORLD

04.06.2021 - 31.7.2021 ste mali možnosť navštíviť predajnú výstavu s názvom " NEW WORLD".

Autor výstavy a obrazov Mgr.art Kamil Jurašek, je talentovaný Prešovský autor, ktorý sa predstavuje svojou najnovšou maliarskou tvorbou, najmä modernou figurálnou tvorbou a svojou jedinečnou autorskou maliarskou technikou, ktorú vynašiel.
Na základe tejto techniky, použitím fosforových svietiacich farieb nachádza nové výrazové vyjadrenia vizuálno - komunikačných možnosti percepcie obrazu.
Jedná sa totiž o dva obrazy namaľované na jednom a tom istom podklade, ale ten druhý (po predošlom nasvietení svetlom) potom v tme svieti a ukáže sa druhý obraz na tom istom obraze, ktorý bol na svetle iný.

Na tejto výstave autor vystavuje nové obrazy z čerstvo nového cyklu NEW WORLD, doplnené predošlým figurálnym cyklom SHADOWS OF THE WORLD. V oboch týchto cykloch sa nachádzajú aj niektoré obrazy s vyššie spomenutou originálnou a jedinečnou technikou.

Nový cyklus NEW WORLD ( 2020 ) predstavuje súčasnú maliarsku tvorbu tohto prešovského výtvarníka.
Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.