SK / EN
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

Európsky deň čísla tiesňového volania 112

11. február je symbolicky Európskym dňom čísla tiesňového volania 112.
OC Cassovia pripravilo v spolupráci s Oddelením komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach milé podujatie
Podujatie pri príležitosti Európskeho dňa 112 vzniklo v spolupráci s Oddelením komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach a OC Cassovia.
EURÓPSKY DEŇ ČÍSLA TIESŇOVÉHO VOLANIA 112“ sa uskutoční v sobotu 11.2.2023 v predpokladanom čase 10:00 - 15:00 v priestoroch pasáže OC Cassovia.

Úlohou tohto preventívno – prezentačného podujatia je zvyšovať povedomie verejnosti o existencii a fungovaní čísla tiesňového volania 112, eliminovať počet neoprávnených volaní a tým významnou mierou pomôcť pri záchrane života a zdravia občanov, majetku a životného prostredia.
Podujatia sa zúčastnia policajti, hasiči aj dobrovoľníci Slovenského Červeného kríža, ktorí si pre širokú verejnosť pripravia pútavý program.
Súčasťou bude prehliadka policajného auta v pasáži OC Cassovia, policajné psy, kriminalistický technici, ukážky výstroje a výzbroje a samozrejme súťaže pre detičky.
Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií.