SK / EN
OTVÁRACIE HODINY
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

Bazár pre labky

Naše obchodné centrum Cassovia, spoločne s občianskymi združeniami Srdce pre mačky, Útulok UVP Košice a pani Jankou Doksanskou z Yanashop.sk pripravuje akciu s názvom Bazár pre labky.

Celý výťažok z predaja vecí bude použitý na pomoc zvieratkám - na nákup krmiva, potrebných antiparazitných prípravkov, na kastrácie, operácie, očkovania a ostatné veterinárne ošetrenia 

Postupne budeme pridávať všetky potrebné informácie, ako sa do zbierky (5. - 12. máj v OC Cassovia) môžete sami zapojiť, aké veci môžete priniesť a ako bude samotný predaj vecí v bazáriku 14. -15. mája prebiehať.

Aktuálne pilne pracujeme na príprave priestorov v OC Cassovia, kde budete môcť svoje nepotrebné veci priniesť v čase od 5. - 12. mája 2022. Bude pripravené zberné okienko, kam ich jednoducho vložíte   Dovtedy si veci pokojne vytrieďte a pripravte 

Podporte aj vy dobrú vec - pridajte s nami labku k dielu! 

Pridajte sa k nám aj na Facebooku
Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií.