SK / EN

Otváracie hodiny

Po - Ne: 09:00 – 20:00

Kontakty

+421 948 227 101

PreSpánokO PREDAJNI


 
Náš sortiment…

Objavte kúzlo matracov talianskej kvality PerDormire, rokmi preverenú dánsku značku TEMPUR, ktorá napĺňa najvyššie očakávania všetkých svojich zákazníkov. Cenovo dostupné matrace z pamäťovej peny alebo studenej peny Enzio.

Ak hľadáte kvalitné obliečky, nemal by Vám uniknúť sortiment značky Veba, ktorý ponúka krásne damaškové obliečky v modernom štýle. Pre každé ročné obdobie u nás nájdete prikrývky a vankúše českého výrobcu Klinmam a mnoho ďalších prestížnych výrobcov.

Navštívte predajňu PreSpánok a presvedčte sa sami, akú dôležitú úlohu hrá kvalitný a zdravý spánok vo Vašom živote a ako jednoduché je si ho zabezpečiť.


Špecialista v oblasti spánku novootvorenej predajni v Košiciach
Výber novej postele, matraca a ďalšieho sortimentu do spálne nie je každodennou záležitosťou a mal by sa mu venovať potrebný čas. Predsa len spánkom trávime až 24 rokov svojho života a preto by mal byť kvalitný a zdravý. Odborníkov na spánok je jednoznačne spoločnosť PreSpánok, ktorá má dlhoročnú tradíciu a ich pobočky nájdete ako v Česku a na Slovensku, tak aj v Poľsku a Maďarsku. Novo sa o zdravom spánku môžete poradiť aj v Košiciach v OC Cassovia.Odborné poradenstvo priamo od špecialistov

Na každej predajni PreSpánok sa nachádza tím preškolených špecialistov v oblasti spánku, ktorí sú Vám pripravení zodpovedať každý dotaz a poradiť vám s výberom toho najlepšieho priamo pre vás. V našom rozmanitom výbere matracov, postelí, vankúšov a ďalších produktov vám radi pomôžu nájsť správnu voľbu podľa vašich individuálnych požiadaviek. Každý človek má totiž svoje špecifické potreby, ktoré sa ďalej v priebehu života menia. Naši odborníci vám však poradia s výberom matraca, postele alebo roštu pre vek od batoľaťa až po seniora.
 
Obľúbené a preverené značky
Na predajniach PreSpánok nájdete zastúpenie kvalitných, obľúbených aj cenovo dostupných značiek. Vyberajte z matracov tradičnej talianskej značky PerDormire, ďalej z rokmi prevereného sortimentu značky TEMPUR, ktorý napĺňa najvyššie očakávania všetkých svojich zákazníkov. Matrac z pamäťovej peny alebo studenej peny značky Enzio alebo z ponuky prikrývok a vankúšov značky Klinmam. Pre vašu relaxáciu ponúkame kompletné inovatívne spacie systémy vo všetkých cenových reláciách.

Nemal by vám ani uniknúť sortiment značky Veba, ktorá vyrába krásne a moderné obliečky. A tým naša ponuka rozhodne nekončí, príďte sa na novú predajňu v Košiciach presvedčiť sami a zistíte, aké jednoduché je kvalitne a zdravo relaxovať celú noc.

Produkty pre kvalitný spánok
Veľmi dôležitú úlohu hrá v našom spánku voľba matraca. Pre každého je vhodný trochu iný matrac s inými vlastnosťami. Vyberať je možné z matracov z pamäťovej peny, bio peny, studenej peny a tiež z rôznych kombinácií a podôb týchto pien. Tiež môžete vyberať z matracov s rôznymi úpravami poťahu ako je napríklad obsah striebra, uhlíka, aloe vera a pod. Pre zaistenie skvelej hygieny.
 
Častou chybou býva nesprávna kombinácia roštu a matraca v posteli, o ktoré je dobré poradiť sa s odborníkmi na predajni. Dôležitá by tiež mala byť voľba vankúša a prikrývky. Tie môžete voliť letné, stredne až veľmi hrejivé podľa ročného obdobia a zvýšiť tak kvalitu svojho spánku. Moderné technológie vankúšov a prikrývok, ako je povrchová úprava Outlast, disponujú vynikajúcimi hygienickými a antibakteriálnymi vlastnosťami a sú tak skvelou voľbou pre alergikov a deti.

Svoju spálňu tiež môžete doplniť o luxusné obliečky alebo tiež vône do spálne pre ešte väčšie uvoľnenie a odpočinok.

Objavte svet zdravého spánku teraz tiež v Košiciach v OC Cassovia na adrese Pri Prachárni 4 a presvedčte sa, aké dôležité a zároveň jednoduché je, zabezpečiť si pokojný a zdravý spánok. 

UMIESTNENIE OBCHODUAko nás nájdete

Podobné obchody

Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.