Slovenský jazykEnglish language
Carrefour: 8.00 - 20.00 | Obchody, kiosky a butiky: 9.00 - 20.00 | Reštaurácie, kaviarne, Neonka: 8.00 - 21.00

Mapa obchodov

Art-DielaWerrino outlet101 DrogeriePriestor na prenájomBassano Coctail BarCarrefourČSOBBergHOFFLidlCorner CafféFóryFAnn parfumérieBiliardPoštová banka7 GameLidl - nákupné vozíkyChef Jeremy FreshfoodBEPONDelikatesoPrima BankaMirrorAutoumyvárka SONAXPriestor na prenájomDrewmaxDesigners Fashion StoreLED osvetlenieEuro Nails - nechtové štúdioParfumérie MarionnaudSlovenská sporitelňaFlóra Dekor BaffiPriestor na prenájomLM AutodielyOlive Pizza RestaurantEXIsportTatra banka 1PLANEO Quick timeFortunaGECO Tabak TlačTatra banka 2Hair PointMobil PlaceFrankPeople coffeeMontessori ToysJYSKSpiritsPriestor na prenájomOKAY ElektrospotrebičeVIET Bistro & RestaurantGateHome creditVÚB BankaHoplaLandVamexVio fresh & juice barSUPER ZOOPriestor na prenájomŠevtHeavy ToolsLekáreň BENUPriestor na prenájomROSLER domáce potrebyLotos - čistiareňKIK Textil - DiskontNeonkaPeggy SagePepcoSlovenská poštaV.I.P. LuxuS FashionTankomatTatra bankaTop ServiceVogue - kaderníctvoVR GamersPriestor prenajatýPriestor na prenájomPriestor na prenájomPriestor na prenájomPriestor na prenájomPriestor na prenájom
Bankomaty
ČSOB
Poštová banka
Prima Banka
Slovenská sporitelňa
Tatra banka 1
Tatra banka 2
VÚB Banka

Novinky z OC Cassovia

22.09.2017
Súťaž o 5 x 2 vstupenky na Labutie jazero – St. Petersburg Balet UKONČENÁ
Najslávnejšia škola svetového baletu exkluzívne prvý krát na slovenskom turné! Pozrite si mená výhercov, ktorí si už čoskoro užijú premiéru Labutieho jazera v podaní slávneho ruského baletného súboru St. Petersburg.
02.10.2017
Výstava Art for Bath v OC Cassovia
Nenechaj si ujsť jedinečnú výstavu projektu Art for Bath, vydraž si umelecké dielo a podpor umeleckú školu. Výstava trvá do 22. októbra 2017.
VIO
len 3€
za 0,5l fresh pre klientov Neonky
Lotos - čistiareň
2,99€
impregnácia odevov

Novinky z našich obchodov

Obchodné centrum Cassovia 
Pri Prachárni 4
040 11 Košice

www.cassoviaoc.sk
www.facebook.com/cassoviaoc


Otváracie hodiny


Obchodné centrum Cassovia

otvorené denne od 8.00 do 21.00

Hypermarket Carrefour

otvorené denne od 8.00 do 20.00

Obchody, kiosky a butiky

otvorené denne od 9.00 do 20.00

Reštaurácie, kaviarne a Neonka

otvorené denne od 8.00 do 21.00

Napíšte nám

Boli ste v našom OC Cassovia s niečim nadmieru spokojní alebo vám niečo pokazilo náladu? Napíšte nám, každému vášmu podnetu sa budeme venovať. Každý váš podnet je pre nás dôležitý!
Vaša pripomienka sa týka: *