SK / EN

Otváracie hodiny

Po - Ne: 09:00 - 20:00

Kontakty

Wood Service

O PREDAJNI

Firma Wood Service bola založená v roku 2003 ako živnosť - výroba nábytku na mieru.
Postupom času za začala orientovať na sériovú výrobu.

V roku 2009 sa pretransformovala na Wood Service Group, s.r.o.
Firma začala sériovú výrobu postelí a spální s ďalšími produktami ako sú komody, nočné stolíky, otomany, voľne stojace skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine na mieru.

Zariaďujeme kompletné spálne v bytoch, domoch, hoteloch či penziónoch.

Cieľom našej firmy je vyrábať kvalitné výrobky z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny. Najdôležitejším zameraním našej spoločnosti je maximálne a kvalitne uspokojovať potreby zákazníkov pri výrobe postelí a spálňového nábytku.


Spoločnosť Wood Service Group, s.r.o., patrí medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Spoločnosť so sídlom na Slovensku v Trenčianskom kraji, v obci Hrušové, rozšírila svoje pôsobenie aj do Čiech, kam prináša overenú kvalitu, založenú na špičkovej technológii a výnimočnom dizajne.

Za maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v obore a tiež snaha posúvať úroveň výrobkov pod značkou Wood Service neustále vpred a plniť sny a predstavy zákazníkov. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter.

Produkty:

Od konkurencie sa odlišujeme tým, že pri výrobe kvalitných postelí a spální využívame kvalitný materiál.
Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov.
Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku.
Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou. 

UMIESTNENIE OBCHODUAko nás nájdete

Podobné obchody

Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií. Prečítajte si aj Kompletné podmienky ochrany osobných údjaov.