SK / EN
Prevádzky
Pondelok - Nedeľa: 8:00 - 20:00
Predajňa Lidl
Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00

Umenie si Vás nemôže kúpiť, no dokáže si Vás získať - výstava

Termín výstavy: 10.10. – 10.11.2020

Ako mnohé matky, aj ja som svoj život podriadila rodine a mojim štyrom krásnym deťom. Tie ma však už nepotrebujú „na plný úväzok“ a tak si môžem napĺňať svoju túžbu kreatívne tvoriť, teda to, čo ma odmalička nadchýnalo a bavilo.

Volám sa Martina Benková a verím, že aj vnímanie farieb z nás robí jedinečné bytosti, lebo len dielo ktoré si vyberiete vy sami, najviac súzvučí s vašim emocionálnym podvedomím, intuíciou a vnútornou energiou. Ak umenie má prinášať radosť, či potešenie, tak možnosť tvoriť mi dáva úžasný priestor rásť a učiť sa vnímať.

Maľbou v technikách, ktoré obľubujem sa pokúšam zachytiť a sprostredkovať odraz emócií okamihov, či stavu, možno energie prežitých momentov ako ich vnímam ja. Chcem zachytiť ťah, či prúd pozitivity a nádeje.

Som veľmi rada, ak moje diela sú pre niekoho zážitkom radosti, inšpirácie, alebo ak mu dokážu navodiť zážitok z estetiky, či harmónie z kombinovaných farieb.

Výstava bude prístupná verejnosti do 10.11.2020 denne v čase 9:00 – 20:00 h vo výstavnom priestore medzi parfumériami Fann a Marionnaud.


Kontakt na autorku:

E-mail: tinkabenka@gmail.com

Web: http://www.tinkabenka.sk/

https://www.artmajeur.com/en/artists?q=tinkabenka

https://www.artpal.com/tinkabenka
Pre správne fungovanie tejto webovej stránky používame súbory cookies a to výlučne tie, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie riadnej funkcionality nášho webu. Náš web nespracúva žiadne iné súbory cookies. Viac informácií.